Size Uygun Sandalye Modellerimiz

Siz de kataloglarımızda yer alan sandalye modelleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemize giriş yapabilir ya da telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun metal sandalye fiyatları ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktayız. Son derece dayanıklı olan bu ürünlerimizi hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toplu alımlarda yüzde yirmiye varan indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Düğün ve diğer kutlamalarda kullanmak üzere tüm sandalye modelleri ve çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bizi arayarak başta metal sandalye fiyatları olmak üzere merak ettiğiniz her konuda ayrıntılı bilgi almanız da mümkün.

Ahşap Sandalye Modellerimiz

Çapa motifli ahşap sandalyeler kataloglarımızda en çok ilgi çeken ve sipariş verilen ürünlerin başında geliyor. Orta kısmında yer alan çapa deseni bilindik, klasik sandalye modellerinden çok daha farklı olarak, özgün bir tasarım gücüne sahiptir. Minderi ile birlikte satışa çıkardığımız bu ürünler de tıpkı diğer sandalye modelleri gibi tamamen hesaplıdır. Müşterilerimizin isteğine göre minderlerin rengi sipariş aşamasında değiştirilebilir.

Ahşap sandalyelerde bir diğer seçeneği çapraz ahşap modelleri oluşturmaktadır. Kahverengi ve bordo renklerinin büyük bir uyum ile gösterildiği bu modellerimiz özellikle evlerin oturma odalarında ve misafir kabul salonlarında dekoratif bir aksesuar olarak değerlendirilebilir. Aynı zamanda yemek odalarınız için de bir numaralı tercihiniz olacak kadar son derece estetik tasarımlara sahiptir.

Kare şeklinde olan ahşap sandalye modellerimizi de herhangi bir fiyat farkı olmaksızın anında sipariş edebilirsiniz. Türkiye’nin her şehrine hızlı teslimat parolasıyla gönderdiğimiz sandalyeler monte olarak gönderilmektedir. Direkt olarak kullanıma hazır olup hem iç hem de dış mekanlarda değerlendirilmeye açıktır. Kullanılan özel cilalar ve lake boyalar sayesinde dış çevrelere karşı ekstra dayanıklı olan sandalyelerimiz rahatı ve konforu ile de memnuniyetinizi kazanacak. Toplamda 2 yıllık garanti süresine sahip olan ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Alternatif Sandalye Modellerimiz

Kataloglarımızda ahşap ürünler dışında metal sandalyelerimiz de bulunmaktadır. Ekonomik bulunan metal sandalye fiyatları le taksitli ödeme imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Bu ürünler ahşap olan modellere oranla iki kat daha dayanıklıdır. Galaksi modelindeki ürünlerimiz ise özellikle ofis dekorasyonlarında tercih edilebilir.

Kaliteli ve lüks görünümü ile diğer tüm mobilya ve aksesuarlar ile uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Üzerinde kullanılan kumaşlar da son derece nitelikli olup kolay bir şekilde temizlenebilir. Leke tutmama ve göstermeme özelliklerine sahip olan Mira ve Kumsal türündeki sandalyeler de aynı kataloglarda inceleyebileceğiniz diğer ürünlerdir.

Prizma, Sarmaşık ve Monitör türündeki ürünlerimiz de farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile sizlere sunduğumuz alternatif modellerdir.