Siyah Sandalye Şıklığı

Asil Bir Duruş İçin Siyah Renk

Siyahın asilliği ve şıklığı ile birleşen sandalye modelleri mekanlara bir ciddiyet katar. Bunun yanında siyah sandalye orijinal bir tasarımdır. Bu tasarımda kendisini gösteren bir yapıda üretilen desenler, bu alanda uzman tasarımcılarından elinden çıkmıştır.

Yeni tasarım olarak üretilen Tones ürünlerde de siyah iskelet ile minder kısmı kırmızı olan model şık ve kullanışlıdır. Lale tasarımları ile donatılan sandalyenin arka kısmı siyah bir yapıdan oluşmuştur. İş yerlerinde, evlerde ve en çok kafe türü ortamlara yakışan bu model elit bir görünüm sunar. Kültürlü bir yapı tasarlamak isteyen kişilerin daha çok siyah renk üzerinde yoğunlaşmaları bu sebepledir. Sandalye design alanında farklı bir yapıya sahip olan bu firma kalite ve rahatlığı aynı üründe sunar.

Siyahın Sadeliği ve Şıklığı

Sandalye design yani dizayn anlamında yıllarca klasik tasarımlar üzerinden üretimler yapıldı. Sandalyeleri sadece oturmaya yarayan ürünler sınıfından çıkaran bir görünümü, bir duruşu ve sandalyenin bir tarzı olduğunu hissettiren Seiz ürünlerine her açıdan güvenir. Sağlamlığının yanı sıra kolay temizlenen yapısı ile de öne çıkan bu ürünler sırt kısmındaki desenler ile özelleşir. Değirmen figürüne yer verilen siyah sandalye tasarımında sadece kolçak kısımlarının ahşap olduğu diğer tüm alanların siyah ile bütünleştiği görülür. Masa ve sandalyelerin uyumunun yanında bu tarz ürünlerinde ortamın ambiyansı da çok önemlidir. Her mekana uyabilecek bir renk olması sebebi ile de özel bir yere sahiptir.