Sandalyelerde Özgün Tasarımlar

Firmaların Tercih Sebebi

Mekanların daha zarif görünmesi için tasarlanan ürünler arasında özel tasarım sandalyeler de yer alır. Bu özel yapılmış ürünlerin mekanların işlerini daha çok dikkate alarak yaptıklarını gösteren bir mesaj verdiği imajı yaratılır. Bu ürünler oldukça kullanışlı olmasının yanında şık görünümleri ile de dikkat çekerler. Metal sandalye olarak ya da farklı tasarımlarda özel üretimler yapılabilir.

Firmaların amblemlerine uygun tasarım özelliklerine sahip olan özel tasarım sandalyeler farklı farklı renklerde de tasarlanabilir. Renk uyumları konusunda sipariş üzerine bir kombinasyon yapılabileceği gibi daha önce üretilmiş olan özel tasarımlar dikkat çekici renklere sahip ürünlerdir. Pek çok kişi tarafından özgün bulunan ve tercih edilen pembe ve siyahın uyumunun yanında bordo ve yeşil renk uyumu da muhteşem bir yapıdadır. Siyah ve sarının yan yana getiriliş tarzı oldukça dikkat çekici olsa da tasarımların sade yapılması mümkündür ve tamamen müşterinin arzu ettiği renklerde sandalye üretimi yapılabilir. Kolçak kısımları ahşap olan bu metal sandalye çeşitleri bir koltuk kadar rahat bir sandalye kadar portatiftir.

Ürünlerin düğün salonu sandalyesi olarak hazırlanması da mümkündür. Düğün salonlarının havasını değiştirecek, daha kaliteli bir görünüm sunacak bu ürünler sayesinde sandalye örtülerinden kurtulmak mümkün olacaktır. Seiz.com.tr adresinden temin edilebilecek bu birbirinden özel ürünler için tasarım konusunda istişare yapılabilir.

Şık ve Rahat Tasarımlar

Tel sandalye kullanımının rahatlığı ile özdeşleştirilen renkli yapı mekanların aydınlık yüzüdür. İnsanların sadece yemek yemek ya da dinlenmek için gitmediği mekanlarda aranılan ambiyansı sağlamaya fazlası ile yetecek olan bu ürünler orijinal tasarımları ile dikkat çeker. Düğün salonu sandalyesi olacak şekilde özel tasarıma konu olan sandalyelerin sırt yaslama kısımlarının iç tarafı için mekanın ismi ve logosu, yılı gibi bilgiler işlenir.

Oturma alanları farklı olan sandalyelerin iskelet kısımları da farklı renklerdedir. Şıklığı tarzı olarak belirleyen bu ürünlerin sırt kısımları da desenli bir yapıda tel sandalye şeklinde tasarlanabilir. Dallar ve yapraklara benzeyen temanın yanı sıra üstten iki kenarında tutma alanı olan ya da en üstünde tek bir tutma alanı bulunan ürünlerin rahatça taşınabileceği bir tasarım oluşturulmuştur.