Sandalyelerde Ferah Esintiler

Sağlam, Rahat ve Renkli Modeller ile Canlı Görünüm

Sandalyeler mekanların havasını değiştiren araçlardır. Sadece görünüm açısından önemli olmayan bu ürünler oturma, dinlenme, rahat etme bakımından da çok önemlidir. Bu alanda çok fazla seçenek olsa da yakın tarihe kadar hep aynı modeller etrafında dönüp duran bir sandalye gelişimi izlenildi. Seiz, kafesli tel sandalye gibi özel imalatları ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi başardı.

Seiz, birbirinden özel sandalyeleri arasında oldukça dayanıklı olarak ürettiği ürünlere o kadar güvenir ki yarım tona kadar dayanabilecek bir ağırlıktan bahseder. Yarım tonluk bir ağırlığı kaldıran sandalye elbette oldukça güçlü ve kaliteli olacaktır. Kaynaklı ve perçinli üretim ve montaj imkanı ile ömürlük olarak üretilen bu sandalyeler Karınca design ayrıcalığı ile mekanlara can veriyor. Karınca design farklı ile baskı ile şekillendirilen ürünlerin yanı sıra lazer kesim olarak üretilen tasarımlara da yer verilmektedir.

Mekanlara Enerji Veren Özel Tasarımlar

Kafesli tel sandalye gözenekli yapısı ile oldukça havalı görünür. Oldukça dayanıklı olan bu tasarımın sırtı yaslama kısmı oldukça şıktır ve boşluklar terlemeyi engelleyen bir yapıda üretilmiştir. Karınca tasarım modelleri arasında bu tür özenli ve özel tasarımlar ile oldukça güçlü tasarım yapıları mevcuttur. Karınca tasarım modelleri klasik sandalyelerden ayrılan yapıdadır. Dışarıdan bakıldığında fark edilen yapılarının yanı sıra Seiz ayrıcalığı ile bütün renklerin yer alabileceği modellerde elegant bir görünüm mevcuttur.