Sandalye Tasarımlarında Sanat Esintileri

Modernliğin, Rahatlık İle Buluşmasından Çıkan Sonuç

Evlerde dekorasyona özen gösterenlerin ve rahatlık düşkünlerinin birleştiği alanları bulmak bu iki faktörü de evine taşımak isteyenler için oldukça önemlidir. Seiz, firma olarak hem konforu sunan hem de şıklıktan ve modernlikten asla ödün vermeyen bir yapıdadır. Modern sandalye modelleri alanında oldukça özgün tasarımlara sahip olan bu yapı, göz dolduran orijinal tasarımları ile bir koltuk kadar rahat oturma imkanı sunar. Hemen hemen her alan için bir uygun sandalye tasarımı olan firmanın mutfak masa sandalye ihtiyacını karşıladığını söylemek gerekir.

Mutfakta da Şıklık Arayanlara

Mutfak masa sandalye ürünleri günün en az üç defa kullanıldığı ürünlerdir. Bu sıklığın yanında evlerin rahatlık ve konfor sunması gereken mekanlar olması nedeni ile özellikle sırt yapılarında farklı tasarımları görmek mümkün iken oturma alanlarında rahat, yumuşak yüzey mutluluk sebebidir. Mutfağına modern sandalye modelleri bakanlar için Eyfel Kulesinin üst kısmında yuvarlak bir masaya yer veren, siyah ve beyaz sandalye takımı değerlendirilebilir.

Bu modelde ahşabın rengi sırt kısmında yatay ve dikey çizgileri kesiştirerek oluşturduğu kare modelleri taşır. Modern olmasının yanında güvenli olması için sandalyelerin alt kısmında plastik eklentiler yer alır. Sandalyenin iskelet yapısı ile minder alanının rengi farklı renklerden oluşur. Sırt kısmında yer alan süsleme aparatları ile kolçak rengi aynıdır ve bu takım havası oldukça uygun bir renk yapısına sahiptir.