Özenli Ve Özel Tasarımlar

Kesme Yönteminde Kullanılan Lazer İle Müthiş Tasarımlar

Sandalyelerin mekan enerjisini artıracak renklerinin yanında sahip olduğu modeller ve tasarımlar ile birleşerek özel bir görünüm yaratması mekanlar için çok önemlidir. Her mekan sahibi ya da ev sahibi özel ürünler kullanmak ister. Başkalarının da aynı ürünü kullanması dünyanın en iyi ürünü için bile bir dezavantaj durumu oluşturabilir. Bu nedenle Seiz ürünlerinde özel sandalye tasarımları yaparak kullanıcılara ”özel olma” hissini yaşatır.

Özellikle firmaların istedikleri tasarımları yapma esnasında lazer yöntemi ile kesme işlemi uygulanır. Lazer kesim logolu sandalye daha düzgün kesimlere sahiptir. Metalin sert yüzeyi kesmeyi zorlaştırır. Bu nedenle lazer kesim logolu sandalye tam da istenildiği şekilde kesilir. Kesimlerde ince detaylar, kıvrımlar lazer sayesinde tıpkı bir resim çizme işleminde olduğu gibi şekillenir. Metale verilen bu şekiller oldukça şık ve özel görünür. Lazer kesim ile firma ismi ve logosu gibi karmaşık şekiller bile çizilebilir. Bu yönü ile metalin şekillendiği güzel bir yapıya kavuştuğu zarif ürünler ortaya çıkmış olur.

Özel Tasarımda Yaratılan Yeni Modeller

Özel sandalye tasarımları sayesinde mekanların duvarları ve yerleri ile olduğu kadar diğer mobilyaları ile de uyumlu olması mümkündür. Tasarımların firmaların istedikleri gibi tasarlanacak olması sebebi ile uyum konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bu nedenle renklerin birbiri ile uyumu ya da ya da tek renk olması gibi özel istekler iletilebilir. Aynı zamanda sırt kısmında yer alan delikli yapı ya da sade deliksiz formda üretilen modeller tasarımlarda kullanılan özel ayrıntılardır. Düğün salonları, ofisler, restoranlar gibi yerler için logo ve isim yazma işlemlerinin dışında renklerin de müşteriler tarafından üretim için seçilebiliyor olması nedeni ile mekanlara uyum sağlayan bir yapıda yer alır.

Kişiler duvar rengi, zemin rengi ve diğer mobilyalar ile uyumunu kontrol ederek ürünün siparişini verebilirler. Mevcuttaki ürünlerin üzerine eklemeler talep ederek de özel tasarım formunda bir ürün elde edilebilir. Aynı zamanda sandalyelerin ayaklarında yer alan lastiğimsi yapı kaymayı önleyen bir özelliktedir. Kolçaklar genellikle ahşap olarak tasarlansa da Tones tasarımlarda kolçak bulunmadığı için özel yapımlar için fikir edinilebilir.