Her Yere Sandalye

Bar sandalyeleri uzun olan standa yetişecek derecede uzun ayaklı olarak tasarlanır. Bar sandalyesi koltuk gibi yaslanma alanı geniş olmayan çok küçük bir bel desteği olan ve bu alan sırta kadar uzamayan bir yapıda olarak üretilir. Seiz aracılığı ile arzu edilen tasarımda bar sandalyesi sahibi olmak mümkündür. Barın önünde yer alan bar sandalyesi haricinde masalı bölümlerde klasik sandalyeler vardır.

Bu klasik sandalyelerin olduğu alana da Seiz aracılığı ile mükemmel bir tarzda dekore etmek mümkündür. Bistro sandalye olarak geçen sandalye de tıpkı bar sandalyesinin tarzında üretilen bir modeldir. Restoran tipi yerlerde geniş yaslanma alanları ile kullanılan koltuğa benzeyen sandalyeler vardır. Bistro sandalye tam tersi olacak şekilde tasarlanan daha küçük bir yapıda, genelde farklı farklı tarzlara sahip, uzun ayakları olan ya da tek bir yere sabit yuvarlak aparat üzerine yerleştirilmiş oturma alanından oluşur.

Rahatlık Sunar

Sandalye tarzlarının farklı olması mekanın amacını göstermeye yarar. Genellikle cafe sandalye seçeneklerinin tipik özellikleri bakımından bistro ve bar sandalyelerinden biraz daha farklıdır. Daha yere yakın olarak üretilen cafe sandalye seçenekleri renkli koltuğu andıran ancak tasarımlara sahip olabilir. Seiz farklı ile yaslanma kısımlarının canlı renkler ile süslendiği, lazer kesimler ile cafe markasını ve cafeyi simgeleyen farklı ayrıntıları üzerinde taşır. Kullanım amaçlarına göre en uygun ürünleri kullanmak için Seiz.com.tr adresinden ulaşarak bu alanda başarısını kanıtlamış firmadan destek alabilirsiniz.