Ekonomik Ve Modern Masa Sandalye Modelleri

Dekoratif masa ve sandalye alanında, sektörde köklü bir geçmişe sahip firma olarak yer almaktayız. Geçmişin getirdiği tecrübeyi günümüzün teknolojisiyle harmanlayarak müşterilerimize estetik ve konforu bir arada sunmaktayız. Ürünlerimizde kalite, estetik ve konforu bulabileceğiniz gibi aynı zamanda ekonomik olarak da uygun fiyatlarda masa ve sandalye seçeneklerini sizlere sağlamaktayız. Uzun yıllardır devam eden müşteri portföyümüz sayesinde emin adımlarla sektörde ilerlemekteyiz.

Firmamız Ankara’da yer almaktadır. Seiz firması olarak Türkiye ve Dünyanın her yerine hizmet ağımız mevcuttur. www.seiz.com.tr internet sitemiz üzerinden de bizlere ulaşarak siparişlerinizi iletmeniz mümkündür. Ürün yelpazemiz içerisinde bulunan dekoratif uygun fiyatlarda masa ve sandalye çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz…

Modern ve Konforlu Sandalye Modelleri

Sandalye yaşam alanlarının hem ihtiyacı hem de dekoratif aksesuarları olarak vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Ürün gruplarımız arasında metal sandalye, ahşap ayaklı sandalye ve ahşap metal kombinasyonuyla üretilen modelleri bulabilirsiniz. Sandalyenin iskeletinde metal kullanılırken, kolçak kısımlarında ağaç ve tahta kesitler, ayak kısmında ahşap ayaklı sandalye modelleri yer almaktadır. Sandalyenin minderleri müşterinin zevkinize ve isteğine göre dizayn edilebilmektedir.

Özgün Tasarımlı Sandalye Modelleri

Seiz markası olarak farklı tasarımlı sandalye ve masa üretimleri de gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal firmalara, belediyeler, kafe ve restoran zincirlerine özgü farklı tasarımlı sandalye ve masa üretmekteyiz. Sandalyelerin sırt kısmında firma veya belediyelerin logolarının ve isimlerinin baskıları yapılabilmektedir. Firma logosuna uygun renk ve tasarımlarda ürünler dizayn etmekteyiz.

Farklı Tasarımlarda Masa Ayak Modelleri

Firmamızın bünyesinde yer alan ürün çeşitleri arasında farklı tasarımlı sandalye ve masa bulabileceğiniz gibi, özgün tasarımlı masa ayakları da üretmekteyiz. Özel davet ve protokol davetleri için kullanabileceğiniz masa ayakları dışında, kafe ve restoranlar için kullanabileceğiniz özgün tasarımlı masa ayak modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Özel davet ve protokol için; daire, kare, aslan ayak ve kütük masa ayak modellerini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı metal yapıdan üretilen masa ayakları, lazer kesimlidir.

Kafe ve restoranlar için; kağnı masa ayağı, kule, değirmen, çapa tek ayak, çapa ikili ayak, nakış ve sarmaşık masa ayak modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu ürünler, her renge boyanabilmekte ve mekana, isteğe göre tasarımlar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.