Dayanıklı Ve Dekoratif Bahçe Mobilyaları

Ülkemiz dört mevsimin birarada yaşandığı bir ülke olduğu için yaşam alanının bir parçası olan sektörler bu şartlara uygun olarak üretim yapmaktadır. Kapalı alanlardan bunaldığımızda ya da havadar bir mekan aradığımızda kurtarıcımız olan bahçeler için tasarlanmış konforlu, gösteriş ve bir o kadar da dayanıklı bahçe mobilyaları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Metal işlemeciliğinin bahçe sandalye ve bahçe masa anlamında sanata dönüştüğü ürünlerimizi görmek için sitemizi mutlaka ziyaret edin.

2018 Yazının Bahçe Mobilyaları

Her yılın modasını yakından takip eden firmamız sizlere bu yıl da birbirinden şık ve rahat bahçe mobilyaları örneklerini sunuyor. Bahçenizde dekorasyona başlamak için bahçenizde bulunan diğer mobilyalar, bitkiler, dış cephe döşeme sistemleriniz ve tabi ki bahçenizin doğal güzelliğine uyumlu bahçe masa türlerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz.

Masa ayakları modelleri arasında isimlerini şekillerinden alan farklı ebatlarda kare, kütük, aslan, kağnı, daire, çapa, kule, sarmaşık, nakış ve değirmen gibi pek çok çeşidi sizler için tasarladık. Sadece masa ayağı çeşitlerinin bile birbirinden farklı ve güzel olduğu bahçe masa modellerinin üzerine tasarlanan servis kısmı ise şeffaf cam, dayanıklı ve metal renkli yüzey, özel tasarım kaplama şekilleri ile online kataloğumuzdaki yerini alıyor.

Bahçe masalarınızı tamamlayacak bahçe sandalye modellerimiz arasında yukarıda belirttiğimiz masa ayaklarına uyumlu; ahşap, asa, boğaz, çapa, çapraz, değirmen, kule, lale, nakış, prizma, sarmaşık, tel ve toneş gibi birbirinden şık ve enerji dolu renklere sahip modellerini görmeniz mümkündür. Sizler için tasarladığımız bahçe sandalye modellerimiz sadece iskelet modeli ile değil oturma ve bel desteği sağlayan birbirinden farklı ve renkli minder değişim seçeneği ile de dekor alternatifinizi çoğaltmaktadır. Minderlerin renk ve desen seçimini belirlemek tamamen sizlerin seçimine kalmıştır. Ayrıca sandalye minderlerinizi istediğiniz zaman ekleme yerlerinden çıkararak kolayca temizleyebilir ve ya yıkamaya gönderebilirsiniz.

İrtibat ve Ulaşım Bilgilerimiz

Doğal koşullara dayanıklı ürünlerimiz, ikili, üçlü ve ya kişi adedini sizin belirlediğiniz sayıda sandalye masa takımları, foto galeri ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda web sayfamızda yer alan iletişim başlık linke tıklayabilir bizlere a mail, telefon ve irtibat adresimizden direk ulaşabilirsiniz.