Bar Sandalyesi

Yeni nesil sandalyelerin başında gelen bar sandalyesi istenilen uzunlukta ve materyalde hatta renkte üretilebiliyor. Genellikle uzun ayaklı oluşu ile bilinen, eski zaman bar tipi sandalyelerinin yerini günümüzde, kullanılacak olan mekanın tasarımına göre biçimlendirmek mümkün. Deri, ahşap, masif, plastik ve kumaş seçenekleri bulunan bar tipi sandalyeler, kullanıldığı alana farklı bir hava katarak şıklık seviyesini yükseltiyor.

Güncel Modeller

Eski dönemlerde bar sandalyesi denildiğinde akıllarda uyanan mekanlar yalnızca kulüpler ve kafeler oluyordu. Ancak günümüzde modernleşen mobilyalar ile birlikte bar tipi sandalyeler evlerimizin içine girdi, dekorasyonlarımızın en önemli parçası haline geldiler.

Sandalye Boyu

İsteğe göre sırtlı ya da tabure şeklinde tasarlanabilen bar sandalyelerinin değişmeyen en önemli ayrıntısı uzun bacak boyudur. Genel olarak 80 santim ve civarında uygulanan boy, bu sandalyeyi diğer oturma gruplarından ayırıyor. Görsel anlamda ise kişiye ayak üstü sohbeti anımsatan sandalyeler, sıcak ve samimi karşılaşmaları hatırlatacağı için kullanıcıları geçmişte ufak bir yolculuğa çıkarabiliyor.

Bar Sandalyesi Fiyatları

Hemen hemen her mobilya mağazasında bulabileceğimiz bar sandalyeleri, kişinin bütçesine göre farklılık göstermektedir. Kişiye özel tasarımların bar sandalyesi fiyatlarını etkileyen en önemli detay olduğunu unutmamalıyız.

Aradığınız yaşam konforunu rahatlıkla bulabileceğiniz yeni nesil bar sandalyesi fiyatlarını belirleyen bir diğer özellik ise kullanılan materyaldir. İskeletinde kullanılacak olan plastik, ahşap ya da demir istediğiniz sandalyenin kaba taslak bir şekilde maliyetini belirlemektedir. İskeletin ardından döşeme yapılacak kumaş, kullanılacak minder ya da kaplamanın kalitesi ile dilediğiniz fiyata hayalinizdeki modern bar sandalyesine ulaşmanız mümkün.

Metal ve sırt detaysız bir bar sandalyesine sahip olmak isterseniz gözden çıkarmanız gereken miktar ortalama 150 lirayı bulmaktadır.

Eski tip bar taburesi şeklinde tasarlanan ve deri detayları bulunan sırt aksanlı sandalyelere ise ortalama 400 liralık bir harcama yaparak sahip olabiliyorsunuz.

Orijinalliğini korumaya yönelik üzerinde herhangi bir işlem yapılmamış olan bar sandalyeleri için ayırmanız gereken bütçe ise 130 lira ve civarında seyrediyor. Dilerseniz masif ağaçtan yapılmış bir bar sandalyesi alıp dilediğiniz renk ve desenlerde boyayabilir, kişiselleştirebilirsiniz. Maksimum 600 liraya ulaşan bar sandalyeleri arasından bütçenize en uygunu bulabilir, evinizin ya da iş yerinizin dekorasyonuna farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Modern Teknoloji

Bilgisayar kontrollü makineler ile tüm ürünlerin tek tek incelendiği, deneyimli ekibi sayesinde başarılı işlere imza atan SEİZ Dekoratif Masa ve Sandalye ile evlerinize yeni bir soluk geliyor. Hayalinizdeki parçalara ulaşabileceğiniz gibi var olan tasarımlar arasından da kendinize ve stilinize en uygun ürünü seçip gönül rahatlığı ve güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz.