Ahşap Tel Sandalye ve Ürün Özellikleri

Metal iskelete sahip olan ahşap tel sandalye çeşitleri hem estetik hem konfor hem de dayanıklılık açısından müşteri memnuniyetini ön planda tutan ürünlerdir. Birçok farklı renkte ve biçimde üretimi söz konusudur. Ahşap telli olması nedeniyle hava alınmasını sağlar ve özellikle sıcak havalarda büyük bir konfor oluşmasına ön ayak olur.

Bunun dışında ahşap tel sandalye çeşitlerinde çeşitli fiyat farklılıkları olabilmektedir. Ürünün türüne ve kullanılan malzemeye göre mobilyacılık sektöründeki sandalyeler arasında çeşitli fiyat farklılıkları mevcut olabilmektedir. Siparişlerinin verilmesi durumunda bir ya da iki iş günü içerisinde kargoya verilip ürün sahiplerine iletilmektedir. Herhangi bir durumda bakım ve onarım işlemleri çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ahşap Ayaklı Sandalye ve Ürün Özellikleri

İskelet kısmı metal olan ahşap ayaklı sandalye çeşitleri ahşap ile metali birleştirerek yeni türde bir ürün dizayn etmektedir. Bu ürünlerin de birçok farklı modeli ve rengi bulunmaktadır. Kolçak kısımlarında hem ağaç hem de tahta kesitlere olanak tanıyan ahşap ayaklı sandalye evin her kısmında ve tatil bölgelerinde pratik bir şekilde kullanılmakta, misafir ağırlamanın birinci temelini oluşturmaktadır. Minderleri de ahşabın cila rengi çeşitlilikler içermektedir.

Ürünlerin tek tek fotoğrafının incelenip ürün karşılaştırması yapıldıktan sonra satın alınması mümkündür. Tekli satın alınabildiği gibi çoklu paketler halinde 4’lü veya 6’lı olarak satılabilir. Toplu alımlarda belli başlı indirimler söz konusudur.